TherraWood pergola ürünleri en son teknolojiler kullanılarak üretilen çevre dostu, peyzaj ve yapı malzemeleridir.

Benzersiz üretim prosesimiz sayesinde yüksek kalitedeki polimerler ve kurutulmuş ağaç talaşları, kuvvetli ve rutubete karşı dayanıklı therrawood pergola profillerine dönüşür.

THERRAWOOD PERGOLA İLE YÜKSEK BAKIM MALİYETİNDEN TASARRUF EDİN

Artık yüksek maliyetli ultraviyole korumalarına, cilalara, kimyasal koruyuculara para ödemenize gerek yok. Ayrıca işçilik maliyetlerinden de kurtulacaksınız.

THERRA WOOD PERGOLA İLE KOLAY TEMİZLİK

TherraWood pergola ürünlerini temizlemek için tavsiyemiz sadece yüksek basınçlı sudur. Toz ve kirler kompozit ürünlerimize derinlemesine nüfuz edemez. Orijinal yüzey kalitesini elde etmek için tek yapmanız gereken çelik telli bir fırça ile profil yüzeyini fırçalamaktır.

Image module

Therrawood Pergola

Therra wood İzmir
Image module

Therrawood Pergola

Therra wood İzmir
Image module

Therrawood Pergola

Therra wood İzmir
Image module

Therrawood Pergola

Therra wood İzmir

Therra Wood Pergola Özellikleri

Therra wood İzmir

THERRAWOOD DIŞ HAVA KOŞULLARINA KARŞI DAYANAKLI

Therra Wood pergola ürünleri her türlü hava koşuluna karşı dayanıklıdır. Therra Wood pergola profilleri ani sıcaklık değişimlerinde dahi hiçbir sorun çıkarmadan fiziksel özelliklerini korur. Su, nem ve rutubetten etkilenmez.

THERRAWOOD PERGOLA ÇEVREYE KARŞI DUYARLI

Çevre duyarlılığının her geçen gün arttığı dünyamızda, ahşap kompozit, dış mekan peyzaj ve cephe uygulamaları için doğayla en dost çözüm olarak öne çıkmaktadır. TherraWood Pergola, gelişmiş ve yenilikçi üretim teknolojisi ile verimliliği, çevreye uyumu ve yüksek kaliteyi birleştiren mükemmel bir ahşap kompozit ürünüdür. Dış mekan uygulamalarında kullanılan tropik ağaç türleri verimsiz ve ölçüsüz doğal kaynak tüketimine neden olur. Ağaç endüstrisinin atıkları kullanılarak katma değerli bir ürüne dönüştüğü TherraWood Pergola profilleri %100 geri dönüştürülebilir bir malzemedir. Üretim prosesinde kullanılan su tamamen kapalı sistem olarak çalışmaktadır ve herhangi bir çevresel atık ortaya çıkmaz.

TherraWood Profil Renkleri ve Doku

Therra wood İzmir
Image module

KREM

Image module
BADEM BEJİ
Image module

TAŞ GRİ

Image module

ZEYTİN YEŞİLİ

Image module
TROPİK KAHVERENGİ
Image module
FINDIK KAHVERENGİ
Image module

ANTRASİT

Therrawood Pergolalar  tipik olarak ahşap, çelik veya her ikisinin bir kombinasyonundan yapılmış peyzaj yapılarıdır ve genellikle bir yaşam alanını genişletmek veya gölgeli bir geçit oluşturmak için inşa edilir. Ayrıca binanın girişinden veya bir bahçe özelliği olarak genişletmek için inşa edilebilirler. Binaya değer katmaya ek olarak, Peyzaj Yapıları herhangi bir çim, bahçe, ev veya ofis / perakende alanı güzelleştirmek için harika bir yoldur.

Herkesin mükemmel bir ev hayal ettiğini biliyoruz. Amacımız, alanınızı cennete dönüştürerek bu hayali gerçeğe dönüştürmektir. Profesyonel ekibimiz oturup therra wood pergola ihtiyacınızı dinlemeye ve çözüm üretmeye hazır. Bütçenize dayalı bir tasarım üzerinde sizinle birlikte çalışacaklar ve bir tasarım bulunduktan sonra geliştirme sürecinde size yol göstereceklerdir. Amacımız, projenizi zamanında ve sizi tatmin edecek şekilde tamamlamaktır.

Therrawood Pergolalar klasik bir lüks ve arka bahçenize inanılmaz bir katkı veriyor. Therrawood Pergolalar arka bahçenize zarif bir tasarım ve sıcak bir davetkar karakter kazandıracaktır. Aynı zamanda özel bir gölge sağlar ve daha da iyisi,% 100 temizlenebilir, böylece herhangi bir zamanda doğal ışığa sahip olabilirsiniz veya tam bir gölgenin tadını çıkarmak için therrawood pergolayı seçin.